Wnętrza z dobrą energią

W pierwszym wpisie na blogu chcemy się przedstawić i wyjaśnić, czym się zajmujemy. Krótka wersja brzmi tak, że prowadzimy biuro projektowania wnętrz. Dłuższą, ujawniającą nasze inspiracje, zakres działania i fluidy krążące wokół przedsięwzięcia, prezentujemy poniżej.

„Rodzice powinni dać dzieciom dwie rzeczy: korzenie i skrzydła“. Słowa Johanna Wolfganga Goethego tylko z pozoru nie mają związku z tym, co jako LOVTI robimy. Głęboko wierzymy, że połączenie korzeni i skrzydeł przydaje się w każdej sferze naszego życia. Nasze doświadczenia sprawiają, że trzymamy się gruntu jak dojrzałe drzewo, lecz jednocześnie mamy w sobie zasoby niebanalnych pomysłów oraz niekonwencjonalnych rozwiązań, które odrywają nas od ziemi. Ta dwoistość pozwala harmonijnie łączyć sprawy i tematy pozornie nie do połączenia. Równowaga. Balans. Szczypta pieprzu i odrobina miodu. Fantazja, polot i pełne realizmu stąpanie po ziemi. LOVTI to koktajl smaków. Dlaczego nie?

Wymarzona przestrzeń, w której jesteś sobą

Na początku naszej drogi wiedziałyśmy tylko tyle, że chcemy gdzieś żyć, jakoś mieszkać, gdzieś pracować. Jakoś … gdzieś … z czasem nasze „gdzieś” i „jakoś” nabierało konkretniejszej formy, stawało się bliższe tego, jakie naprawdę jesteśmy. Marka, którą tworzymy, jest wynikiem kilkunastu lat doświadczeń zawodowych, eksperymentów życiowych, miłości do prostych form, wysokiej jakości, tęsknoty za szacunkiem, ciekawości świata. Jesteśmy tu, gdzie entuzjazm spotyka się z racjonalnym stosunkiem do świata. Choć mamy różne charaktery, tworzymy zgrany tandem, który wie, czego chce i wytrwale zmierza we właściwym kierunku. Projektujemy nowe wnętrza oraz zmieniamy wygląd już istniejących. Doradzamy, słuchamy, wspieramy, aranżujemy spotkania i częstujemy pyszną kawą w naszym rybnickim showroomie.

lovti key visual

Harmonia piękna i przyjaznej przestrzeni do życia

Tkwi w nas potrzeba zmieniania wyglądu wnętrz, w których toczy się życie. Kiedyś polegało to na przestawianiu mebli z miejsca na miejsce we własnych domach. Dzisiaj, gdy znalazłyśmy praktyczne zastosowanie naszej pasji, dostrajamy przestrzenie mieszkalne i firmowe do potrzeb klientów. Otworzyłyśmy biuro projektowania wnętrz, które tworzy autorskie realizacje dla osób przywiązujących wagę do jakości wykonania i estetyki. Trochę jak magicy, pokazujemy, jak będą wyglądać pomieszczenia, zanim faktycznie powstaną. Przysłowiowe cztery ściany zmieniamy w urokliwe miejsca, będące źródłem satysfakcji i dumy dla ich właścicieli.

A dlaczego

Nasz blog powstał po to, aby dzielić się z Tobą wiedzą z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu zarówno eksperckie porady, jak i inspiracje dotyczące stylów wnętrzarskich, mebli czy materiałów wykończeniowych. A wszystko zebrane w jednym celu – aby wzbudzać fascynację pięknymi wnętrzami z dobrą energią.

Możesz polubić też