Wnętrza firmowe

ATELIER PROJEKTANTA MODY – zobacz więcej

Just feel it

Jeżeli spodobał Ci się projekt

Biel – tło dla prezentowanych projektów

Tworząc aranżację salonu projektanta mody widzieliśmy przestrzeń, która połączy w sobie kreatywność i pasję do mody. Chcieliśmy odzwierciedlić elegancję, luksus i odważny styl.

Projekt miał stworzyć minimalistyczne wnętrze, w którym dominuje biel przełamana złotymi akcentami. Zastosowanie białych płytek na podłodze oraz ścianach dodaje lekkości i subtelności. Jednocześnie biel będzie fantastycznym tłem dla prezentowanych w atelier modowych projektów. Dla podkreślenia wyjątkowości wnętrza ściana za kontuarem zostanie pokryta czarną okładziną dodatkowo podświetloną od góry.

Szkło i lustra

Frontową część pomieszczenia stanowi witryna, obejmującą całą ścianę. Ogromne okna zapraszają do wnętrza i stanowią idealne miejsce do prezentacji nowych modeli.

Drzwi prowadzące na zaplecze zostaną wykonane z luster w złotych ramach. Pozwoli to zachować spójność stylistyczną, a złote ramy wprowadzą odrobinę luksusu do tego przestrzennego atelier.

projektant wnetrz nowoczesny salon architekt projekt

Zwracamy uwagę

Ozdobą wnętrza będzie również gigantyczna kanapa, która wraz ze stolikiem stanie się centralnym punktem spotkań i dyskusji. Zawieszona nad stolikiem oryginalna lampa przyciągnie wzrok i doda wnętrzu unikatowego charakteru.

Zobacz inne nasze projekty! Jeżeli spodobał Ci się projekt, skontaktuj się z nami.

Każdy projekt wnętrza lub mebli prezentujemy naszym Klientom w formie wizualizacji 3D.