Wnętrza prywatne

NOWOCZESNA ŁAZIENKA – zobacz więcej

Just feel it

Jeżeli spodobał Ci się projekt

Kolorowy atut

Projekt nowoczesnej łazienki skupia się na łączeniu funkcjonalności, estetyki oraz wykorzystaniu odpowiednich kolorów i materiałów. Myślą przewodnią projektu jest wykorzystanie blado niebieskich kafelków na podłodze pod wanną i prysznicem, na tylnej ścianie prysznicowej oraz za toaletą, co doda wnętrzu świeżości i lekkości.

projektant wnetrz nowoczesny dom architekt projekt
projektant wnetrz nowoczesny dom architekt projekt

Nadanie charakteru

Nowoczesna łazienka ma być przestronna i elegancka, z naciskiem na minimalizm i prostotę form. Połączenie białej jodełki i marmuru ze złoto-szarymi akcentami nadaje wnętrzu prestiżu i luksusowego wyglądu.

Dodatki i akcenty

Baterie do umywalki, wanny i prysznica będą w kolorze czarnym, co stworzy kontrast z białymi i niebieskimi powierzchniami, dodając nowoczesności.

Rurowe lampy również w kolorze czarnym zawieszone na ścianach dostarczą surowego, industrialnego wyrazu.

Stelaż pod umywalkę będzie również wykonany w czarnym kolorze, co podkreśli elegancję i modernistyczny charakter wnętrza.

Kabina prysznicowa będzie miała czarne wykończenia, co wzmocni spójność z pozostałymi dodatkami w łazience.

Oświetlenie

Ze względu na brak okna w łazience, oświetlenie będzie miało kluczowe znaczenie. Zastosowano źródła światła w postaci punktów LED, umieszczonych w suficie, które rozświetlą przestrzeń równomiernie i nadają jej przyjemny, naturalny wygląd. Lustro zostało podświetlone od tyłu dając ładny efekt rozproszonego światła. Dodatkowo przy lustrze zastosowano rurowe lampy w czarnych tubach.

Zobacz inne nasze projekty! Jeżeli spodobał Ci się projekt, skontaktuj się z nami.

Każdy projekt wnętrza lub mebli prezentujemy naszym Klientom w formie wizualizacji 3D.