Wnętrza prywatne

MIESZKANIE W RYBNIKU – zobacz więcej

Just feel it

Jeżeli spodobał Ci się projekt

Projekt wnętrza mieszkania z lat 70-tych zakładał całkowitą zmianę charakteru wnętrza – cel to stworzenie przestrzeni z loftowym charakterem. Podczas prac nad tym projektem, zadbaliśmy nie tylko o estetykę i styl, ale również o funkcjonalność i wygodę mieszkańców, co jest dla nas priorytetem przy każdym projekcie.

Kontrastowe połączenia w salonie

Jednym z głównych pomieszczeń, które przeszło metamorfozę, jest salon. Wyposażenie salonu oparte jest głównie na meblach z pierwszej, firmowej kolekcji mebli marki LOVTI. Regał, stolik RTV, komplet stolików kawowych i dwie komody stworzyły spójną, funkcjonalną przestrzeń, idealną do relaksu i spotkań towarzyskich. Aby podkreślić loftowy styl wnętrza w wyjściu na korytarz zastosowaliśmy przesuwne drzwi na masywnej szynie i metalowych rolkach. Drewniane belki na suficie, lamele na ścianie, kwiecista tapeta, zwiewne firany oraz gruby, włochaty dywan, sprawiły, że salon stał się ciepłym i przytulnym miejscem, zachęcającym do spędzania czasu w przyjaznej atmosferze.

Minimalistyczna kuchnia

Projektując wnętrze kuchni, postawiliśmy na minimalizm, prostotę i funkcjonalność. Kuchnia została zaaranżowana w sposób, który umożliwia wygodne przygotowywanie posiłków i sprawną organizację pracy w tym pomieszczeniu. Jasne, minimalistyczne szafki i blaty sprawiają, że kuchnia wydaje się przestronniejsza, a odpowiednio dobrane oświetlenie podkreśla jej nowoczesny charakter. Zadbaliśmy również o dostęp do niezbędnych urządzeń i sprzętów kuchennych, zapewniając wygodę i praktyczność w codziennym użytkowaniu.

Klatka schodowa – zapowiedź loftowego stylu

Projekt klatki schodowej stanowi wstęp do całego wnętrza. Również w tej przestrzeni zastosowano porozbiórkową cegłę, dużo metalowych elementów, czystość szkła, różne odcienie szarości, a wszystko zostało złagodzone ciepłem drewnianej podłogi.

Zobacz inne nasze projekty! Jeżeli spodobał Ci się projekt, skontaktuj się z nami.

Każdy projekt wnętrza lub mebli prezentujemy naszym Klientom w formie wizualizacji 3D.