Wnętrza firmowe

RECEPCJA SALONU KOSMETOLOGICZNEGO – zobacz więcej

Just feel it

Jeżeli spodobał Ci się projekt

Elegancja i komfort

W projekcie wnętrza poczekalni salonu kosmetologicznego luksus spotyka się z wygodą. To miejsce ma zapewniać klientom odwiedzającym salon niezapomniane wrażenia już od samego początku.

Elementem zapewniającym wyjątkowość tej przestrzeni jest kontrastowe zestawienie starej cegły, bieli ścian i surowości metalu. Salon znajduje się na piętrze starej, pięknej kamienicy więc cegła stanowi oczywiste nawiązanie do historii całego obiektu. Pozostałe ściany pokrywa czysta biel farby tworząc idealne tło dla reszty elementów wystroju. Ten kontrast pomiędzy surowością a delikatnością tworzy niepowtarzalną atmosferę.

Podłoga pokryta szarymi płytkami jest zarówno estetyczna, jak i praktyczna. Szarość stanowi neutralne tło dla innych elementów wystroju, jednocześnie wprowadzając elegancję i subtelność do całego pomieszczenia. Płytki podłogowe są także łatwe w utrzymaniu czystości, co jest niezwykle istotne w środowisku salonu kosmetologicznego.

Metalowe akcenty

Metalowe dodatki są duszą tego projektu. Duży, metalowy zegar zawieszony na ścianie pełni funkcję nie tylko dekoracyjną, ale także praktyczną, umożliwiając klientom śledzenie czasu oczekiwania. Duży, czarny żyrandol to wisienka na torcie, dodająca szyku i luksusu do przestrzeni. Przeszklona, metalowa szafa, w której eksponowane są kosmetyki, tworzy efektowny element wizualny.

Skórzana, czarna kanapa i fotel to symbole komfortu i wyrafinowania. Czarna skóra nie tylko dodaje elegancji, ale także jest wytrzymała i łatwa w utrzymaniu czystości. Te wygodne siedziska zapewniają klientom relaksujące doświadczenie podczas oczekiwania na swoją usługę.

Podsumowanie

Projekt wnętrza poczekalni salonu kosmetologicznego to prawdziwa mieszanka luksusu, wygody i estetyki. Kombinacja surowości cegły, delikatności bieli ścian, elegancji metalowych akcentów oraz wygody mebli tworzy harmonijną całość, która wyróżnia się na tle innych przestrzeni. Naszym celem było stworzenie miejsca, które nie tylko zachwyca wzrok, ale także sprawia, że klienci salonu czują się mile widziani i docenieni.

Zobacz inne nasze projekty! Jeżeli spodobał Ci się projekt, skontaktuj się z nami.

Każdy projekt wnętrza lub mebli prezentujemy naszym Klientom w formie wizualizacji 3D.