Wnętrza prywatne

NOWOCZESNA ŁAZIENKA – zobacz więcej

Just feel it

Jeżeli spodobał Ci się projekt

Projekt nowoczesnej łazienki

Tworzenie niezwykłych projektów, to jedna z najlepszych rzeczy, jakie może robić projektant wnętrz. Czasami najlepsze pomysły powstają pod wpływem chwili, warunków lokalowych, albo jak w tym przypadku, oczekiwań Klienta. Podstawowym warunkiem Inwestora w tworzeniu projektu łazienki było zachowanie starej podłogi wyłożonej cegłą. I tak oto ceglana podłoga stała się inspiracją do wszystkiego co powstało wokół niej.

projektant wnetrz nowoczesny dom architekt projekt

Nowoczesna łazienka – kafelki

Kafelki na ścianach obok lustra i toalety, gabarytami i sposobem ułożenia są ewidentnym nawiązaniem do tego co dzieje się na posadzce. A ich przebarwienia ułatwiły kolorystyczne połączenie z drewnianymi frontami szafek oraz dużymi, zielonymi kaflami na ścianach. W ten sposób uzyskaliśmy spójność i harmonię w aranżacji. Umiar i konsekwencja w tworzeniu nowoczesnych projektów wyróżnia najlepiej zaprojektowane przestrzenie.

projektant wnetrz nowoczesny dom architekt projekt

Nowoczesna łazienka – lustro

Lustro w loftowej, czarnej ramie jest jednocześnie drzwiami do schowka, który mieści wszystko co konieczne w łazience, ale co niekoniecznie chcemy pokazywać. Odpowiednio dobrane, nowoczesne lustro nadaje stylu i charakteru projektowanej przestrzeni.

projektant wnetrz nowoczesny dom architekt projekt

Aranżacja nowoczesnej łazienki

Aranżacja łazienki zyskuje na wyrazistości poprzez zastosowanie czerni w ramie lustra, obramowaniu prysznica, grzejniku i urządzeniach sanitarnych. Na życzenie Inwestora projekt łazienki został przygotowany w dwóch opcjach z białą i czarną wersją urządzeń sanitarnych. Na życzenie klienta projekty wykonujemy w różnych wersjach kolorystycznych, przez co łatwiej podjąć najlepszą decyzję. Ostatecznie została wybrana wersja czarna.

Podsumowanie projektu nowoczesnej łazienki

Tworząc projekt wnętrza, myślimy o tym jak to wnętrze będzie funkcjonować zarówno pod kątem wrażeń estetycznych jak i doświadczeń praktycznych.

Projekt wnętrza łazienki łączy w sobie ciemne, ciepłe drewno szafek i dużą ilość odświeżającej zieleni. Zieleń w pomieszczeniu to nie tylko różne formy zielonych płytek, ale również duża ilość naturalnych kwiatów. Efektem jest stworzenie przyjaznej przestrzeni z dobra energią, w której domownicy czują się dobrze. Zobacz inne nasze projekty! Jeżeli spodobał Ci się projekt, skontaktuj się z nami.

Każdy projekt wnętrza lub mebli prezentujemy naszym Klientom w formie wizualizacji 3D.