Poznajmy się

Na początku naszej drogi wiedziałyśmy tylko tyle, że chcemy gdzieś żyć, jakoś mieszkać, gdzieś pracować. Jakoś … gdzieś … Z czasem nasze „gdzieś” i „jakoś” nabierało konkretniejszej formy, stawało się bliższe tego, kim naprawdę jesteśmy. Marka Lovti jest wynikiem kilkunastu lat doświadczeń zawodowych, eksperymentów życiowych, miłości do prostych form, wysokiej jakości, tęsknoty za szacunkiem, ciekawości świata. Jesteśmy tu, gdzie entuzjazm spotyka się z racjonalnym stosunkiem do świata. Dzisiaj, gdy znalazłyśmy praktyczne zastosowanie naszej pasji, dostrajamy przestrzenie mieszkalne i firmowe do potrzeb klientów.

Projektowaniem wnętrz zajmujemy się od 2021 roku. Z niesłabnącym entuzjazmem przygotowujemy autorskie realizacje dla osób przywiązujących wagę do jakości wykonania i estetyki. Wiemy, jak przekształcić wyobrażenia o stylowych wnętrzach w realne rozwiązania odzwierciedlające osobowość i ambicje klientów. Nasze doświadczenia sprawiają, że trzymamy się gruntu jak dojrzałe drzewo, lecz jednocześnie mamy w sobie zasoby niebanalnych pomysłów oraz niekonwencjonalnych rozwiązań, które odrywają nas od ziemi. Ta dwoistość pozwala harmonijnie łączyć sprawy i tematy pozornie nie do połączenia. Równowaga. Balans. Szczypta pieprzu i odrobina miodu. Fantazja, polot i pełne realizmu stąpanie po ziemi. LOVTI to koktajl smaków.

Zdzisława, organizacja

Głęboko wierzę, że nic w życiu nie dzieje się bez przyczyny. Wszystkie moje dotychczasowe wybory życiowe i zawodowe doprowadziły mnie do miejsca, w którym dzisiaj jestem. Dzięki nim życie postawiło na mojej drodze Wiesię, z którą stworzyłyśmy markę Lovti - miks piękna, entuzjazmu, mocy i kontaktu ze światem.

Wiesława, projektowanie

Piękno powstaje z pasji. Moją pasją jest projektowanie wnętrz. Od zawsze miałam związek z budowaniem. Najpierw to były klocki, później cegły. W pewnym momencie poczułam, że przyszedł czas na zmiany. Znalazłam przestrzeń, w której mogę rozwijać moją wewnętrzną potrzebę czynienia świata piękniejszym.

Każdy, kto nas zna, wie, że nie lubimy rutyny

Chętnie robimy rzeczy, które wykraczają poza typowe działania biura projektowania wnętrz. Właśnie dlatego w centrum Rybnika otworzyłyśmy showroom – przestrzeń wykraczającą poza schematy związane ze sprzedawaniem i kupowaniem. To sklep, salon wystawowy, miejsce spotkań, rozmów i inspiracji w jednym. Tu możemy częstować pyszną kawą i rozmawiać z klientami szukającymi oryginalnych pomysłów na piękne wnętrza. A po godzinach inspirować kobiety podczas szkoleń i warsztatów.

W 2024 r. zdecydowałyśmy się połączyć siły z Kamilą, twórczynią marki Chome. W efekcie doszło do powołanie nowej spółki 44 level, która stała się właścicielem marek Lovti i Chome.

Historia Chome zaczęła się 12 lat temu. To historia fascynacji architekturą, estetyką, funkcjonalnością oraz ludźmi – z ich potrzebami i wizjami, czyli tym wszystkim, co nazywamy projektowaniem. To także historia rozwoju z jednoosobowej działalności, do kilkuosobowego zespołu, który dzięki swojej szerokiej wiedzy i doświadczeniu, jest w stanie kompleksowo zadbać́ o projekt dowolnego wnętrza. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.chome.studio

44 level Sp. z o.o.